Gabinet

Looksus powstał w odpowiedzi na potrzeby wymagających, żyjących w ciągłym biegu kobiet. To miejsce dla osób pragnących poczuć się komfortowo, szukających równowagi pomiędzy dbaniem o urodę a rozwojem wewnętrznego piękna. Poznasz tutaj cudowną moc relaksu, zregenerujesz siły i odprężysz umysł. U podstaw idei gabinetu leżą moje osobiste doświadczenia i długotrwałe poszukiwania skutecznych rozwiązań pielęgnacyjnych dla aktywnych kobiet.

Camera
Justyna Kniecicka

Mogłabym wymienić nazwy szkół, w których zdobywałam wiedzę, ukończone z sukcesem kursy, jednak myślę, że dla osób powierzających mi swoje zdrowie ważniejsze jest to, z jakim zaangażowaniem, wiedzą i entuzjazmem podchodzę do swojej pracy. W gabinecie podejmuję się rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów skórnych, traktując je jako wyzwanie, a także realizuję się jako szkoleniowiec zewnętrzny, edukując kosmetyczki i kosmetologów.

Rozumiem, że oczekujesz efektów natychmiast, a nie po serii kilkudziesięciu zabiegów, dlatego pracuję na dermoceutykach o sprawdzonej skuteczności i bezpiecznych urządzeniach, tworząc miejsce przyjazne zdrowiu. Nie tylko kosmetyka i medycyna estetyczna, ale również najnowsze technologie wykorzystywane w moim gabinecie gwarantują satysfakcję, wpływają na idealny wygląd i dobre samopoczucie.

Podaruj sobie odrobinę luksusu.
Justyna Kniecicka